Společná touha nás všech žen?Milovat…

CO NÁS ŽENY SPOJUJE? TOUHA opravdově cítit, že „miluji“…

Procházím obrovskou proměnou vnímání sebe jako „ženy“

Tohle je další z velkých důvodů, co pevně drží kormidlo na mé dost nestabilní bárce, plující kamsi…jsou to pocity nestability, ale současně velké silné chuti pokračovat, je tam radost i pochybnost (velká), vlny zanícení a nadšení a vlny totálního propadu, pláče a ticha.

Velmi často vnímám obrovské naladění na všechny ženy, najednou úplně jasně cítím, že ať říkáme, co říkáme, ať jsme zaměstnané, kde jsme zaměstnané, ať žijeme v bytech, stanech, či přepychových domech, ať máme vedle sebe muže či nemáme, stejně nás pojí to jedno velké: JSME ŽENY a chceme MILOVAT….

Učíme se to, ve svých 43 letech jsem pochopila, že se učíme milovat. Že procházíme zbořeništěm dosavadních přesvědčeních o tom, co to je „milovat“…blamáže a hry romantiky, kýčů, přesných dokonalých scénářů, dramatických filmů, lživých vyprávění ostatních….

Objevila jsem, že největší inspiraci a obohacení si můžeme vzájemně dát vyprávěním a sdílením všech svých pádů, kiksů, nedokonalostí, omylů, strachů, pochybností, bolestí…

Že tak se vzájemně naučíme MILOVAT  a respektovat sebe jako ženy, přestaneme spolu soutěžit, začneme se od srdce objímat a opravdově milovat MUŽE….

  • 21.5.2018